Vajza misterioze e Justin Bieber, nga dado në modele

322E9E2B00000578-3492210-image-a-95_1457991271884Ajo u bë një nga vajzat më të përfolura në mediat sociale vitin e shkuar, pasi Justin Bieber postoi foton e vajzës në Instagram.

322E9E2300000578-3492210-image-a-93_1457991262316Cindy Kimberly tashmë duket se është bërë akoma edhe më e famshme. Ajo ka nisur fushatën e parë të modës për kompaninë “Very”.

322E9E3400000578-3492210-image-a-92_1457991258339Modelja spanjolle më parë punonte si dado dhe fitonte 3 paund në orë. Mirëpo, fotot tregojnë se Cindy Kimberly i ka të gjitha potencialet për të qenë një modele e suksesshme. Ajo duket një yll i vërtetë.

15 mars 2016 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.