Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Justin Bieber feston 22-vjetorin

31BC973A00000578-3471869-image-m-9_1456865106225Justin Bieber ishte në Kaliforni të martën për të festuar ditëlindjen e tij me disa miq të mirë. Ylli i muzikës pop mbushi 22 vjeç dhe këtë ditëlindje të tij vendosi ta kalojë ndryshe, në një resort ku bëhet ski.

31BC968A00000578-0-image-a-3_1456863710658Ai u pa me një birrë në dorë dhe cigare, teksa shijonte diellin e muajit mars. Ndërsa gjatë ditës së shtunë ai kishte organizuar një tjetër festë ditëlindjeje në shtëpinë private në Los Angelos. Thuhet se në festë ishte e dashura e tij jo zyrtare, 19-vjeçarja  Hailey Baldwin

31C16A1600000578-3471869-image-m-3_14568881842412 mars 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore