Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E gjithë familja Beckham në mbështetje të Victorias

312DB0D700000578-3446149-Mini_Victoria_Harper_Beckham_made_quite_the_entrance_as_she_arri-a-192_1455459090083Victoria Beckham po përgatitet për një tjetër shfaqe të madhe të modës dhe nuk kishte si të mungonte mbështetja nga familja e saj. Mirëpo, ajo që dallohej nga të tjerët ishte vajza Harper, e cila ishte veshur shumë stil.

312DB1BB00000578-3446149-Jet_set_look_The_tot_channelled_her_fashion_designer_mum_s_sense-a-193_1455459096666Harper Beckham mbërriti në New York me babin dhe vëllezërit e saj më të mëdhenj për të parë koleksionin më të ri të modës nga Victoria në “New York Fashion Week”.

312DA96900000578-3446149-Laid_back_Brooklyn_16_and_Cruz_10_chose_casual_sporty_looks_for_-a-195_14554591157984-vjeçarja kishte veshur një pelerinë të zezë dhe një palë gjysmë çizme të zeza. Ndërsa flokët i kishte gërshet. Nga ana tjetër David ishte mbështjellë mirë për të përballuar të ftohtin e New York.

312DA35600000578-3446149-Laid_back_Brooklyn_16_and_Cruz_10_chose_casual_sporty_looks_for_-a-194_145545910327314 shkurt 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore