Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si i ati edhe i biri, Brooklyn Beckham “kopjon” stilin e babait

30F6CF5500000578-3435899-Cool_duo_With_a_fashion_designer_mother_and_style_icon_father_Br-m-61_1454854979387Me një nënë stiliste dhe një baba ikonë të stilit, Brooklyn Beckham është i detyruar që të marrë këshilla nga prindërit e tij, për sa i përket mënyrës së veshjes.

30F6CDB500000578-3435899-image-a-29_1454851174759Adoleshenti ka treguar se ka trashëguar stilin e babait të tij. Ata janë parë bashkë të shtunën në Los Angeles dhe ajo që vihej re ishte se të dy ishin veshur me të njëjtin stil.

30F6CF8900000578-3435899-image-m-20_145485060102316-vjeçari kishte veshur një palë pantallona të shkurtra të zeza dhe një bluzë të bardhë, ndërsa i ati 40-vjeçari David Beckham mbante veshur një bluzë bardhë e jeshile dhe tuta.

30F6CF7D00000578-3435899-image-a-12_1454850450094Në të njëjtin stil si i biri, David kishte veshur shapka, por me një ngjyra ndryshe nga ato të Brooklyn.

7 shkurt 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore