Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Francë, arrestohet 28-vjeçari i armatosur në hyrje të Disneyland

diznejNjë i ri i armatosur me 2 armë zjarri është arrestuar nga policia franceze në hyrje të një hoteli në Disneylan, në Paris, raportojnë mediat franceze.

28-vjeçari ishte i panjohur për shërbimet e sigurisë dhe nuk bëri rezistencë gjatë arrestimit. Burime policore bëjnë me dije se i riu kishte me vete edhe një kopje të Kuranit dhe u ndalua gjatë një kontrolli rutinë. Franca vijon të jetë në gjendje alarmi që pas sulmeve terroriste të nëntorit të shkuar duke shkaktuar 130 të vdekur.

28 janar 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore