Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

David Beckham, si gjithmonë i veshur me stil

david beckhamFytyra dhe trupi i tij janë shfaqur në tabela gjigande në të gjithë botën si pjesë e fushatave të markave të ndryshme.

309C5C7D00000578-0-image-a-38_1453856688185David Beckham është parë në aeroportin "John F. Kennedy", në New York në martën dhe duket se kësaj radhe ai nuk ishte përgatitur për foto.

309C846E00000578-3418453-image-a-7_1453880692069Babai i katër fëmijëve ecte me kokën ulur dhe dukej sikur po fshihte fytyrën e tij me një kapele ngjyrë gri.  40-vjeçari u shfaq i turpshëm, ndryshe nga David që kemi parë. Ish futbollisti mbante në kokë kapelen e tij tradicionale, nja pallto të zezë dhe një palë xhinse të zeza.

27 janar 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore