Miley Cyrus lidhet sërish me Liam Hemsworth?

Miley-CyrusMiley Cyrus dhe Liam Hemsworth duket se janë bashkë sërish. Çifti është ndarë në vitin 2013 pas një lidhje 5-vjeçare, por kohët e fundit kanë  nisur thashethemet se janë ribashkuar. Thuhet se ata janë parë në një festival në Australi në fillim të këtij muaji dhe ajo është fotografuar me unazën e diamantit në gisht.

Miley Cyrus wearing a ring on her engagement finger arrives at JFK airport NYC Pictured: Miley Cyrus Ref: SPL1210938  170116   Picture by: Ron Asadorian / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com
 

Ajo ishte në aeroportin e Nju Jorkut dhe mbante në duar një çantë shumëngjyrëshe. Pikërisht në këtë moment është fotografuar edhe unaza që mbante në gisht. Ajo mbante veshur me një kapele rozë dhe  pallto të bardhë.

Sipas “Australian Daily Telegraph”, Miley 23 vjeç dhe Liam 25 vjeç janë parë nga “spiunë” duke u puthuar.

18 janar 2016 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.