Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Justin Bieber me një tjetër të dashur, modelen Hailey Baldwin

Justin-Bieber-and-Hailey-Baldwin-on-Instagram-mainJustin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë qenë gjithmonë shumë afër njëri-tjetrit duke ngjalluar edhe thashetheme për një lidhje të mundshme mes tyre. Tani çifti ka konfirmuar se janë të lidhur dhe këtë e kanë treguar vërtetuar edhe me një puthje që kanë shkëmbyer mbrëmjen e Vitit të Ri, në pistën e vallëzimit.

Justin-Bieber-and-Hailey-Baldwin-on-InstagramKëngëtari 21-vjeçar ka shpërndarë edhe një foto me 19-vjeçaren Hailey, e cila kishte veshur një palë pantallona të shkurtra xhins dhe një bluzë të shkurtër të bardhë.

Justin-Bieber-and-Hailey-Baldwin-on-Instagram (1)Ylli i muzikës pop dhe modelja duket se nuk e kanë shumë problem për thashethemet dhe shfaqen mjaft të lumtur sëbashku. Justin herë pas herë ka qenë pjesë e mediave rozë, për shkak të marrëdhënieve të tij me femrat.

4 janar 2016 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore