Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Justin Bieber, rrëfimi i menaxherit: Në 2013 rrezikoi të vdiste

Justin Bieber 33Kohë të vështira për Justin Bieber. Në vitin 2013, sipas menaxherit të tij, dy vjet më parë ylli i popit mund edhe të vdiste. "Nga jashtë nuk shihej se çfarë po ndodhte. Ishte shumë më keq nga ç'mund të mendonin njerëzit, - ka deklaruar Braun. - Kur Justin do të jetë gati, do ju tregojë se çfarë ka përjetuar. Por ishte e vështirë që të shikoje dikë që e do fort të kalonte atë fazë. Jam i lumtur që kjo gjë kaloi".

Në atë kohë, Braun ka shpjeguar që ka qenë mjaft i shqetësuar dhe nuk e ka lejuar që klienti i tij të shkonte në turne: "Mendoja se do të vdiste". Fatmirësisht Justin, sipas menaxherit, ia arriti që ta marrë veten.

29 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore