Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Brooklyn Beckham “hakmerret” ndaj babait të tij David Beckham

David Beckham 2Brooklyn Beckham disa herë  është turpëruar nga babai  i tij, David Beckham në rrjetet sociale. Adoleshenti 16-vjeçari nuk i ka harruar veprimet e të atit dhe ka qenë i vëmendshëm që të “hakmerret”, ndaj tij në një mënyrë mjaft komike.David Beckham

Legjenda e futbollit ka qenë në gjumë të thellë, dhe i biri fillimisht ia ka mbuluar trupin me karamele dhe çokollata, e më pas e ka fotografuar. Ai nuk është mjaftuar me kaq, por fotot i ka hedhur në rrjetin e tij social, në ditën e Krishtlindjeve.

26 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore