Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Victoria dhe David Beckham puthje për Krishtlindjet

2F9AD8CD00000578-3373708-_Kisses_at_Christmas_David_and_Victoria_Beckham_smooched_under_t-a-17_1450997191036Victoria dhe David Beckham padyshim që janë çifti më i famshëm. Edhe pse kanë gati 2 dekada sëbashku ata provuan dhe njëherë se janë më të dashuruar se kurrë.

David Beckham ka postuar një foto në instagram duke I dhuruar një puthje bashkëshortes së tij. Fotoja duket mjaft artistike dhe me një kornizë të veçantë, teksa të dy qëndrojnë në një rrugë të kalldrëmtë në errësirë.

Pranë fotos shkruhet: “Puthjet për Krishtlindjet janë gjithmonë më të mira”. Beckham ka uruar Krishtlindjet për të gjithë.

25 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore