Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelja Laura Carter tregon format që tërhoqën Justin Bieber

2F5668FF00000578-3358267-image-a-28_1450021327096Modelja britanike Laura Carter është fotografuar teksa stërvitej dhe vihet re që ajo ka një fizik të pabesueshëm.

Bukuroshja 30-vjeçare është fotografuar duke bërë një stërvitje intensive në një ditë të ftohtë në "Battersea Park", Londër.

2F567D6700000578-3358013-image-a-20_1450018817895Veshja e saj nxirrte më në pah format trupore. E veshur me një gjysmë kanotiere, një palë streçe të ngushta dhe atlete "Nike", modelja Carter dukej befasuese. Ajo ka zgjedhur të nxjerrë në pah format mahnitëse që tërhoqën Bieber.

Mirëpo, flitet se këngëtarja fillimisht ka shijuar disa momente me këngëtarin e famshëm Justin Bieber.

2F559A0E00000578-3358013-image-m-12_1450008706578Laura Carter ishte duke festuar me miqtë e saj në një lokal nate në Londër, kur personat e sigurisë së Bieber e ftuan ti bashkohej tavolinës me 20 femra që ai kishte mbledhur.

13 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore