Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Justin Bieber në kërkim të një vajze!

Justin-BieberJustin Bieber ka kërkuar ndihmë nga fansat e tij për të gjetur një brune bukuroshe, të cilën e kishte parë në instagram dhe duket se i ka mbetur në mendje.

Ai ka postuar një foto ku shkruan: "O Zot kush është kjo"? Fansat e 21-vjeçarit janë përpjekur ta ndihmojnë atë për të gjetur zonjushën misterioze dhe mendohet se ajo quhet Cindy Kimberly.

Nuk dihet ende se kush është Cindy, por ajo ka ngjashmëri me Selena Gomez dhe Irina Shayk.

8 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore