Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

David Beckham i mahnit të gjithë në festivalin e filmit

david 1David Beckham di ta mbajë mjaft mirë titullin e mashkullit më seksi. Ai i mahniti të gjithë në festivalin e filmit në Singapor, veshur me një kostum të zi. Beckham është përzgjedhur nga revista "People", si mashkulli më seksi.

David-MAINFisnik si gjithmonë, ai ka dhënë edhe autografe për fansat e tij.

davidIsh-futbollisti ka edhe sens humori. Me shaka Beckham ka thënë:"Është momenti më i bukur i jetës sime, nuk mund ta besoj. Për marrjen e çmimit mashkulli më seksi, dua të falenderoj prindërit që më sollën në jetë, stilistin dhe fotoshopin".

8 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore