Miley Cyrus dhe Jared Leto takohen fshehurazi

Duket se mes Miley Cyrus  dhe aktorit hollivudian Jared Leto ka diçka. Lajmi është raportuar nga  “HollyWood Life”, ku duket se Miley e Jared, flirtonin në fshehtësi prej pak kohësh.Le9 “Ata nuk shihen shpesh, por flasin vazhdimisht me njëri-tjetrin”, tha një njeri i afërt i tyre, duke shtuar:-“Kanë një tërheqje fizike dhe nganjëherë bisedojnë gjithë natën në telefon, deri në agim.Miley Cyrus

Atyre iu pëlqen që të flasin për politikë, art, dhe në fushën e seksualitetit nuk kanë asnjë tabu. Iu pëlqen që të diskutojnë gjatë gjithë kohës”, zbulon burimi. Për momentin nuk mund të flitet për një histori dashure, e ndër të tjera Cyrus nuk është një e dashur e qëndrueshme.jared_leto_

1 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.