Miley Cyrus dhe Kim Kardashian së shpejti fqinje

Kim-CyrusKim Kardashian dhe Miley Cyrus ndoshta nuk e kanë njohur njëra-tjetrën edhe aq mirë, të paktën nuk kanë qëndruar bashkë që nga viti 2009.

Por kjo do të ndryshojë pasi marrëdhënia e tyre do të behët me siguri më e afërt, duke qenë se Cyrus ka blerë shtëpinë e saj të re në të njëjtën rrugë me zonjën Kardashian. Shtëpia e re Miley, në Hidden Hills të Kalifornisë, përmban shtatë dhoma gjumi  si dhe një hambar për kuajt.

Por Kim, Kanye, dhe North nuk janë shqetësuar shumë për t‘i uruar mirëseardhjen fqinjës së sepse po bëjnë rinovime në shtëpinë e tyre, dhe për pasojë janë duke qëndruar në familjen Kardashian dhe Kris Jenner. Miley njihet për jetën e shthurur dhe festat e vona: urojmë që kjo të mos shqetësojë familjen Kardashian.

24 shtator 2015 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.