Miley Cyrus pritet të martohet në vjeshtë me modelen e Victoria’s Secret

Miley Cyrus duket se ka vendosur që të martohet me modelen e famshme të Victoria’s Secret, Stella Maxwell. Vajzat nuk ndahen nga njëra –tjetra për asnjë moment, ndonëse kanë pak kohë që njihen.MileyStellaWeeding850Sipas mediave rozë, Miley Cyrus do ta bëjë ceremoninë e dasmës këtë vjeshtë. 22-vjeçarja nuk ka shumë kohë që është ndarë nga i dashur i saj, Patrick Schwarzeneger, djali i aktorit Arnold Schwarzeneger.miley2Atë kohë, ylli i muzikës tha se ishte ndarë për shkak të tradhtisë. Disa ditë më parë Cyrus u fotografua duke bërë një puthje pasiononte me modelen bukuroshe.

6 korrik 2015 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.