Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tiranë, pranga dy vëllezërve të dënuar për plagosje të rëndë

plagosje-me-arme-zjarri-ne-durresPolicia e Tiranës ka vënë në pranga dy vëllezër të dënuar për plagosje të rëndë dhe që ishin shpallur në kërkim.

Policia ka arrestuar Roland dhe Besnik Karaxha: i pari është dënuar me 3 vjet e 6 muaj burg, ndërsa i dyti, 48 vjeç është dënuar me 5 vjet.

Roland dhe Besnik Karaxha kanë goditur me mjete të rënda dy vëllezërit me mbiemrin Mija nga Farka.

3 qershor 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore