Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Mat, dy të plagosur me armë zjarri, një prej të cilëve punonjës i SHKB

policiaDy persona kanë mbetur të plagosur gjatë një përplasjeje me armë zjarri të ndodhur pasditen e  sotme në Baz të Matit. Sipas burimeve policore, njëri nga të plagosurit është punonjësi i Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm, Ledjan Përmaku.

Ende nuk dihen arsyes e konfliktit të armatosur apo rrethanat e ngjarjes. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e konfliktit.

27 maj 2015 (gazeta-Shqip.com)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore