Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

5 maji bashkon Dumën dhe Dakon në Durrës, kandidatët shtrëngojnë duart

DumaKryetari aktual i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, i cili do të garojë për një tjetër mandat në zgjedhjet e 21 qershorit për mazhorancën e majtë, është takuar me kandidaten demokrate të këtij qyteti Grida Duman në homazhet për Ditën e Dëshmorëve të Kombit.

Pavarësisht se momenti nuk është kapur nga kamerat, Dako dhe Duma kanë shtrënguar duart në Muzeun e Dëshmorëve të Kombit në Durrës dhe i kanë uruar suksese njëri-tjetrit në fushatë.

DakoNjë akt qytetarie dhe nderimi për ata që dhanë jetën për lirinë, por edhe një sfidë e bukur pikërisht në ditën që nderohen të rënët e kombit për liri.

5 maj 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore