Zgjedhjet lokale, pas tërheqjes së Strugajt, PS zyrtarizon në Pukë Gjon Gjonin

Selia e PSPartia Socialiste zyrtarizon  kandidatin e saj për Bashkinë e Pukës. Gjon Gjoni do të jetë personi që do të futet në garën e zgjedhjeve elektorale për të drejtuar Bashkinë e Pukës.

Partia Socialiste e ka zyrtarizuar emrin e tij pas tërheqjes së kandidatit Rustem Strugaj. Ai vjen nga radhët e Shoqërisë Civile dhe do të përballet me kandidatin e Partisë Demokratike, Rrok Doda.

1 maj 2015 (gazeta-Shqip.com)

Comments are closed.