Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sulmoi fotografin, Justin Bieber i shpëton procesit gjyqësor

justin bieberJustin Bieber  i ka shpëtuar një procesi gjyqësor që pritje të fillonte nga denoncimi i fotografit Jeffrey Binion. Ky i fundit pretendonte se ishte sulmuar nga truprojat e Justin Bieberit, pas fotografimit të yllit të muzikës pop në një event.

Padia është tërhequr falë marrëveshjes së bërë mes avokatit të Justin Bieber dhe fotografit. Padia ishte bërë në vitin 2013, në një gjykatë në qarkun Dade të Miamit.  Sipas avokatit të fotografit, Mark DiCowden, disa muaj janë bërë përpjekje për të arritur marrëveshje jashtë gjykatës. Avokati i Bieber, Jeremiah Reynolds e ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes.

25 prill 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore