Basha përuron lulishten tek Parku: Rama na bllokoi, por ne jemi model i veprave, jo i fjalëve

bashaKreu i bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha ka përuruar pasditen e sotme lulishte e re pranë parkut të autobusëve, në kryeqytet. Basha e cilësoi këtë park një projekt të rëndësishëm të mandatit të tij, i cili ishte lënë pas dore per vite me radhë duke vështirësuar jetën e banorëve të kësaj zone.

Kryebashkiaku nuk i ka kursyer akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama, që sipas tij ka bllokuar shumë projekte të bashkisë, ndërsa ka theksuar se të djathtët përfaqësojnë modelin e punës dhe jo fjalëve, ndaj i ka ftuar qytetarët t’ia besojnë administrimin e qytetit të tyre kandidatit të djathtë Halim Kosova.

24 prill 2015 (gazeta-Shqip.com)

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

2 Comments
  1. qytetar says

    4 vjet me be nje lukishte dhe mburret… hahahhahh sa kom qesh

  2. shqip says

    ky eshte komplet kaush. po me njeri pervers nuk e gjen gjakundi. ndenji si kolloun 4 vjet ne bashki dhe tani me 10m lulishte e me tre peme do te tregoje aftesite e tij. sa me shpejte te zbythet nga zyrat e shtetit aq me mire do jete per ata qe jetojne ne ate vend. copa idiotit qe e filloj me gjak delesh, duke sperkatur muret e bashkise. e vazhdoi me gjak njerezish te vrare diten per diell, me duar ne xhepa. dhe po e perfundon si gramafon i prishur duke ulur e ngritur zerin me intonacione te theksuara prej deliranti. per mua ky eshte katunari kapadai qe nuk shkon me larg se injoranca provinciale.

Comments are closed.