Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Goleadë në Korçë, Skënderbeu mposht 5-2 Partizanin, merr kryesimin

SkenderbeuKa përfunduar me rezultatin 5-2 ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit, e vlefshme për kategorinë superiore. Me këtë rezultat Skënderbeu ngjitet në krye të klasifikimit me 63 pikë duke lënë në vend të dytë Kukësin me 62 pikë, pas barazimit pa gola me Laçin, ndërkohë që Partizani renditet në vendin e katërt me 59 pikë. Golat për Skënderbeun u shënuan nga Lilaj, Latifi, Berisha, Stojkov dhe Radas, ndërsa për Partizanin, të dy golat u shënuan nga Raçiç.

Superliga, incident në Skënderbeu-Partizani, tifozët miq thyejnë stolat e stadiumit

Ndeshja e Superligës Skënderbeu-artizani është shoqëruar me një incident, pasi tifozët miq të Partizanit kanë thyer disa stola në tribunën D të stadiumit në pushim të pjesës së parë që u mbyll me rezultatin 2-1 për Skënderbeun.

Reagimi i tifozëve të Partizanit ka ardhur pikërisht pas golit të dytë të korçarëve. Aktualisht po luhet pjesa e dytë  e ndeshjes, që deri tani shënon rezultatin 3-1 për Skënderbeun.

13 prill 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore