Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Miku më besnik, qeni përqafon fëmijën e sëmurë (Video)

qeni1

Në një video mjaft të ndjerë shihet se si qeni Toby përqafon mikun e tij më të mirë, vogëlushin Carter, i cili është i sëmurë dhe është shtrirë në divan duke parë filma me kartonë. Kur nëna e vogëlushit, Devin Crouch nisi të fiksonte këtë pamje të bukur, putrat e qenushit Toby vendosen rreth trupit të Carter, njësoj sikur e përqafon.

qeni

Toby u shpëtua nga familja Crouch pasi ishte braktisur nga familja e mëparshme dhe me ardhjen në jetë të vogëlushit Carter ata u bënë dy miq të pandarë.

21 janar 2015 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore