Kur një burrë provon dhimbjet e lindjes… (Video)

Një burrë ka vendosur të shtrëngojë dhëmbët dhe të provojë se çfarë do të thotë të lindësh një fëmijë. Prezantuesi i radios, Tom Evans, në kuadër të emisionit të tij, ka pranuar të bëhet pjesë e simulatorit të dhimbjeve të lindjes. Ndonëse nuk provoi dhimbjet maksimale, ato që iu simuluan ishin mjaftueshëm për ta bërë atë të bërtasë nga dhimbja. Video është realizuar për të rikujtuar meshkujt se sa e vështirë është të jesh femër apo se çdo të thotë të lindësh një fëmijë.

23 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

2 Comments
  1. Asimi says

    Kujtova se po na tregoje ate historin, qe zoti ua kaloj dhimbjen burrave pas ankeses qe ben grat te zoti, por qen prap grat qe shkuan me vrap dhe i than pekamerit tua kalonte prap femrave dhimiet e lindjes, nga qe kur po lndete nje grua ne pallat, filloj duke brritur komshiu ne hyrjen perball, ne vend qe te berrtiste burri i saj.

  2. fkani says

    haaaa

Comments are closed.