Reagimi prekës i një burri që zbulon se do të bëhet gjysh (video)

Një vajzë filmoi të atin, teksa i jepte lajmin se ai do të bëhej më në fund, gjysh. Vajza i dha një kuti, brenda së cilës shkruhej se ai do të kishte së shpejti një nip ose një mbesë. I ve prej 20 vjetësh, që nga vdekja e gruas së tij, babai i vajzës kishte kohë që ëndërronte të bëhej gjysh. Më në fund ëndrra e tij u realizua dhe reagimi është mbresëlënës.

25 prill 2014 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

1 Comment
  1. lola says

    aaa sa bkr.. Ai pret nje nipce te tijen por kamerat tregojn se ai esht nje femij per vete .. Sa emocione te bkra

Comments are closed.