Ta shohësh botën nga sytë e një piloti ushtarak (video)

Kjo video e pabesueshme nga marina e Shteteve të Bashkuara të Amerikës tregon sesi është të jesh piloti i një avioni ushtarak. Për pesë minuta, kamerat e montuara në helmetën e pilotit i japin mundësi publikut të përjetojë emocionet e numrave akrobatikë të bëra me shpejtësi të madhe.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.