6-vjeçari nget një motor Harley (video)

Një baba i hatashëm apo një prind i pakujdesshëm?

Ky 6-vjeçar i guximshëm po nget një motor Harley në një rrugë të hapur me të atin që i qëndron pas, por që ia ka lënë gjithçka në dorë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.