8-vjeçarja norvegjeze me zë të mahnitshëm (video)

Teksa këndoi këngën Bang Bang të Nancy Sinatras, 8-vjeçarja Angelia Jordan preku këdo në sallën e Norways’s Got Talent. Video ku ajo këndon po bën xhiron e botës prej zërit mahnitës dhe njëkohësisht të pjekur.


13 prill 2014 (gazeta-Shqip.com)

Comments are closed.