Qentë dhe macet nuk i pëlqejnë puthjet (Video)

Të pamësuar me idenë e të puthurit nga njerëzit, qen dhe mace të ndryshme i refuzojnë, pa e menduar gjatë, puthjet e papritura që u zgjaten nga miqtë e tyre njerëzor.

A janë të frikësuar apo i kanë puthjet shumë të shenjta për t`i ndarë me një human, këtë zbulojeni nga video.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.