Justin Bieber goditet me një bidon ujë nga një fans, braktis koncertin (Video)

bieberNuk duket të jetë periudhë e mirë për Justin Bieber. Pas publikimit të lajmit se këngëtari i ri kanadez ishte fotografuar në një shtëpi publike në Rio De Zhaniero, është vënë sërish në qendër të shtypit rozë.

Gjatë koncertit në Rio, Bieber është goditur nga një fans me një bidon me ujë në dorë. Këngëtarit i ka rënë mikrofoni nga dora dhe pas kësaj, ai është larguar nga skena.

Fansat kanë pritur kthimin e tij për më shumë se gjysmë ore, por ai ka vendosur të mos vazhdojë të këndojë live.

http://www.youtube.com/watch?v=vxwAV_yWApI

6 nëntor 2013 (gazeta-Shqip.com)

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.