Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Elbasan, plagoset me armë 25-vjeçari, policia në kërkim të autorit

polici e elbasanitI shpëton mrekullisht një atentati një i ri nga Elbasani. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme kur 25-vjeçari Aldo Hitaj sapo ka zbritur nga furgoni i linjës Tiranë-Elbasan.

Mësohet se i riu ka qenë sot në kryeqytet dhe sapo ka zbritur nga furgoni, duke u nisur në drejtim të lagjes “Kongresi i Elbasanit” ku dhe banon, është qëlluar me armë zjarri.  Hitaj është plagosur në këmbë dhe është dërguar me urgjencë për në spitalin rajonal të Elbasanit, ku ende ndodhet nën kujdes mjekësor.

Policia po deklaruar se ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij. Akoma nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje që çuan në plagosjen e 25-vjeçarit.

18 prill 2013 (gazeta-Shqip.com)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore