Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

SHBA, dy gazetarë japin dorëheqjen pas edicionit kryesor të lajmeve

Nuk ndodh shpesh të shohësh dy gazetarë të japin dorëheqjen pasi kanë lexuar lajmet në edicionin  qendror të lajmeve, në shenjë proteste për gazetarinë e keqe që pretendohet nga shefat e tyre.

Ngjarja ka ndodhur në WVII, një kanal i Abc, gjigantit amerikan. Cindy Michaels, 46 vjeç dhe Tony Consiglio, 28 vjeç, në fund të edicionit të lajmeve u  kanë komunikuar shkurtimisht telespektatorët se jepnin dorëheqjen.

"Disa zhvillime të fundit kanë tërhequr vëmendjen tonë dhe braktisja e këtij televizioni ishte vendimi më i mirë që kemi marrë",-kanë thënë dy gazetarët.

22 nëntor 2012 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore