Amsterdam, hoteli më “i shpifur” në botë

Nëse kërkoni një vend të lirë për të kaluar natën ndërsa ndodheni në Amsterdam mund të prenotoni një dhomë në ‘Hans Brinker Budget Hotel’.

Ky hotel është ”krenar” që i zhgënjen klientët e vet prej të paktën 40 vjetësh. Me komoditetin e tij, të ngjashëm me një burg të sigurisë së ulët, ‘Hans Brinker’ ofron edhe pak ujë nga ai që zakonisht mbetet nëpër tuba, një bar në fund të shkallëve me pak dritë, dhe fare ajrosje.

Ky është prezantimi që bën vetë hoteli më i shpifur në botën (kështu vetëquhet), që të paktën i paralajmëron vetë klientët që më parë se me çfarë do të kenë të bëjnë. Pamjet flasin më mirë.    21 nëntor 2012 (gazeta-Shqip.com)

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.