Vogëlushja 5-vjeçare, ylli i ri i heavy metal (video)

Videoja është padyshim nga ato që bëjnë xhiron e botës brenda pak orësh. Në të paraqitet Aralyn, vogëlushja 5-vjeçare, e cila është bërë e famshme në ëeb fal dhuntive të saj për të kënduar këngë heavy metal.

Vogëlushja ka krijuar bandën e saj “Murp”, së bashku me të vëllain Izzy, duke u shndërruar në një fenomen në internet.

Tani banda metal më e pazakontë në botën muzikore ka hedhur në web këngën e tyre më të re “Zombie skin”, dhe brenda pak orësh është bërë videoja më e klikuar.

 

Videoja e “Zombie skin:
http://www.youtube.com/watch?v=wIRJA8yiZE4

 

12 shtator 2012 (gazeta-Shqip.com)

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

1 Comment
  1. voica says

    Te lumte, yll i vogel ! Death- iste e vertete!
    Pak njerez nga ky vend, nga i cili eshte dhe kjo gazete, e kuptojne sa e veshtire eshte te luash a interpretosh kete rryme muzikore. E thene pak me ndryshe, une dhe gazeta jemi nga i njejti vend qe eshte dhe atdheu i Ciljetes…

Comments are closed.