Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Mbi televizor, në tualet, mbi këpucë, fëmijët flenë kudo

Momenti i vetëm kur prindërit e fëmijëve të vegjël mund të çlodhen dhe të mos kenë frikë se vogëlushët e tyre do të thyejnë ndonjë send, do të fusin duart në prizat elektrike apo do të bien nga shkallët është kur ata i zë gjumi. Por disa fëmijë, në momentin kur u vjen gjumi, mund të ?dorëzohen? në çdo pozicion të mundshëm; në tualet, në një këpucë, mbi një raft apo kudo tjetër.

Dhe prindërit e këtyre çamarrokëve nuk e kanë humbur rastin t?u bëjnë ndonjë foto në këto pozicione jo të zakonta gjumi, të cilat janë vërtetë të këndshme.

 

 

 

 

 

11 shtator 2012 (gazeta-Shqip.com)

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore