Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nasa: stuhi diellore mbi Tokën në datat 4-5 shtator

Paralajmërimi vjen direkt nga NASA: një stuhi diellore mund të ketë ndikimi edhe mbi Tokën, gjatë ditës së sotme dhe të nesërme, në datat 4 dhe 5 shtator.

"Solar Dynamic Observatory" i entit hapësinorë amerikan, ka filmuar një shpërthim mes datave 6-8 gusht, i cili mund të ketë pasur ndikim edhe mbi planetin tonë.

Stuhitë elektro-magnetike që vijnë nga ylli ynë mund të kenë ndikim në aparaturat teknologjike, duke shkaktuar jo pak probleme.

4 shtator 2012 (gazeta-Shqip.com)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore