SHBA, akuza hard, dorëhiqet zyrtarja e administratës Obama

Suzanne Barr, shefja e stafit në zyrën e Emigracionit në administratën Obama,ka dhënë dorëheqjen pas akuzave të ngritura ndaj saj se ka mbajtur një sjellje seksualisht të papërshtatshme me vartësit.

Barr akuzohet se ka cilësuar një nga vartësit e Departamentit si ”sexy” dhe e ka thirrur në një dhomë hoteli, duke i kërkuar të bënin seks. Barr nuk ka pranuar asnjë akuzë, megjithatë ka dhënë dorëheqjen.

2 shtator 2012 (gazeta-Shqip.com)

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.