Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Pato: Dua të luaj në olimpiadë me Brazilin

Rrëfimi 

Aleksandre Pato dëshiron të kthehet protagonist te Milani, por më parë do të mbyllë një nga sezonet më negative të karrierës duke luajtur me Brazilin në Lojërat Olimpike të Londrës. “Po punoj intensivisht dhe mendoj Olimpiadën”, tha Pato i cili nuk luan që nga data 3 prill, ku gjatë ndeshjes me Barcelonën u dëmtua sërish në këmbën e majtë. “Vendimi për të luajtur në Barcelonë është marrë nga të gjithë, përfshirë edhe mua”, tha sulmuesi, duke pohuar se “unë jetoj për futbollin”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore