ShowBiz

ShowBiz
Lajme show & biz.

Pas Jolie-Pitt, edhe Jennifer Aniston drejt divorcit

Disa ditë pas lajmit të bujshëm të ndarjes së çiftit më të famshëm të Hollivudit, Brad Pitt dhe Angelina Jolie, duket se edhe çifti...

Greta Koçi mbush sërish…”16 vjeçe”

Këngëtarja Greta Koçi feston sot 25-vjetorin e lindjes. Teksa i ka falenderuar të gjithë për urimet e bëra Greta shkruan në rrjetet sociale: "Sot mbusha...

Lufta Jolie-Pitt do të jetë për fëmijët dhe jo për 400...

Angelina Jolie dhe Brad Pitt duket se nuk e kanë aspak problem që të ndajnë pasurinë, por lufta e vërtetë mes tyre bëhet për...

“Top Awards”, Xhensila i rikthehet sërish fronit

Prej 3 javësh rresht, “High Love” ka mundur të kryesojë klasifikimin e “The Top List” por duket se publiku shqiptar ende nuk është mërzitur...

Kim Kardashian do të votojë për Hillary Clinton

Kim Kardashian dëshiron t’i tregojë mbarë botës se ajo nuk do të votojë për Donald Trump. 35-vjeçarja bëri me dije se ajo është më...

Angelina Jolie braktis filmin ku do të luante me Brad Pitt

Për të prerë çdo kontakte me bashkëshortin e saj, Jolie ka vendosur të heqë dorë nga filmi që do realizonte bashkë me Brad Pitt....

Alban Skënderaj, trajneri i ri i “The Voice of Albania”

Alban Skënderaj është zyrtarisht një prej trajnerëve të “The Voice of Albania 6”. Artisti u rikthye në majat e klasifikimeve këtë vit dhe realizoi...

Motrat Hadid sfilojnë në bashku në pasarelën e Milanos

Ato e kanë vërtetuar se janë të talentuar në fushën e modelingut, duke ushtruar secila profesionin e vet në mënyrë të pavarur. Por, motrat Gigi...

Sherri me Noizy-n, Skivi dhe Cozman: Gjithçka e nisi OTR

Dy reperët e njohur kosovarë Cozman dhe Skivi kanë folur për herë të parë në media për sherrin me pjesëtarët e OTR. Këtë gjë...

Jolie kishte planifikuar gjithçka, ja ‘fortesa’ sekrete në Malibu

Teksa divorci i Angelina Jolie dhe Brad Pitt erdhi i papritur, duket se Angelina Jolie e kishe ndarë mendjen kohë më parë për këtë...

JEMI EDHE KËTU

634,607FansaNa ndiqni
3,222NdjekësitNa ndiqni