Vajza e ish-deputetes së PD “trondit” rrjetin me bikini (Foto)

Pavarësisht se nëna e saj është një figurë e njohur publike, për shkak se ka qenë deputete e Kuvendit të Shqipërisë me Partinë Demokratike, Ada Deda ka zgjedhur ta fitojë vetë famën pa përdorur të ëmën.

Ajo është shumë e re, por tashmë është fytyrë e njohur në botën e modelingut dhe fotografisë.

Vajza e ish-deputetes Albina Deda ka një numër të lartë ndjekësish në rrjetet sociale dhe kjo për shkak të linjave trupore bombastike që zotëron.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto mjaft provokuese, ku shfaqet me një body me ngjyrë të kuqe në një kompleks, duke treguar se ka nisur plazhin në këto ditë të ngrohta marsi.

Në pah dalin të pasme bombastike të Adës, e cila prej disa muajsh ka ndryshuar edhe look, duke u bërë një brune shumë seksi.

Comments are closed.