Hajde luajmë mafiash me Françeskën (Foto)

Françeska Jaçe është padyshim një nga vajzat më seksi që është bërë e famshme nga spektakli “Big Brother”.

Edhe pasi doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, vlonjatja simpatike vazhdoi rrugën e saj në modeling dhe mbetet një nga yjet e ekranit.

Në rrjetet sociale, Françeska kujdeset që të shfaqë gjithmonë linjat e saj seksi, teksa nuk mungojnë provokimet për ndjekësit nga udhëtimet e shumta që bën.

Françeska, e njohur për linjat bombastike trupore dhe të pasmet joshëse, këtë herë ka dhuruar një spektakël “hot” në Mal të Zi, nga ku me një foto prej “krimineleje” i fton fansat të luajnë mafiash.
Comments are closed.