Charlotte Caniggia “trondit” rrjetet sociale (Foto)

Charlotte Caniggia vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale, me fotot dhe selfie-t e shumta që poston në mënyrë të vazhdueshme.

Babai i saj, sulmuesi i njohur argjentinas Claudio Caniggia, shkëlqente në fushën e lojës, ndërsa e bija duket një divë në fushën e modës.

Përveç babait, Charlotte ka edhe një tjetër lidhje me futbollin, pasi ka qenë e lidhur për disa kohë me sulmuesin argjentinas të Romës, Juan Iturbe.

Comments are closed.