“Bisha” e skenës, Tayna gjen ‘vetveten’ në botën e egër (Foto)

Hitet e saj muzikore dëgjohen në çdo lokal, makinë dhe diskotekë në ambientet shqipfolëse, ndërsa Tayna ka zgjedhur të relaksohet me disa ditë pushime në Tajlandë.

Për të qëndruar në formë dhe për t’u përgatitur më mirë për një verë “eksploziv”, Tayna po shijon momente të ngrohta familjare në ishujt Phi Phi.

Zeshkania simpatike në Instagram i ka mbajtur të apdejtuar ndjekësit e saj me foto “hot”, ku nuk kanë munguar as pozat me një kafshë të veçantë të Xhunglës, si tigri.

Duke pasur në vëmendje agresivitetin në stilin e rimave të rreperes nga Mqedonia, duhet thënë se ajo dhe tigri në foto tregojnë një kombinim të vërtetë “të fortësh”.
Comments are closed.