Wanda Nara “kapet” në dhomën e zhveshjes (Foto)

“Kur një mikesha ime më bën një foto aspak rastësore”, – shkruan duke postuar një foto që e shfaq në një dhomë me një veshje erotike. Ironike dhe tmerrësisht seksi, Wanda Nara ka postuar imazhe shumë ‘hot’,, që tregojnë në pah fundshpinën e saj, e cila duket e dizenjuar me kompast… Rrjeti çmendet dhe ajo krenohet…

Ndonjëherë zbulon këmbët, më pas tregon dekoletenë bombastike, ndërsa herë të tjera vishet duke i lënë pak vend imagjinatës.

Wanda Nara, gruaja e futbollistit Mauro Icardi, është “lëshuar” në mediat sociale dhe ofron momente intime nga “puna” e saj.

“Kjo foto është super top mikesha ime”, komenton dikush në Instagram. Dhe ajo përgjigjet shumë shpejt: “Biftek argjentinas…”.

Gazeta Shqip

Comments are closed.