Modelja del në plazh, derri ‘i pacipë’ e kafshon tek të pasmet (Video)

Derrat kanë ndjekur një modele teksa ishte duke u relaksuar në plazh dhe më pas njëri prej tyre e ka kafshuar tek të pasmet.

Michelle Lewin ishte në plazh në Bahamas, kur derrat ‘e pacipë’ e ndoqën dhe e sulmuan, duke i shkaktuar lëndim serioz.

Ajo ishte duke ecur përgjatë rërës duke xhiruar kur derrat nisën sulmin ndaj saj. Fatmirësisht ata nuk e zgjatën shumë ndjekjen, por devijuan rrugën.

Gazeta Shqip

Comments are closed.