Fustani lë “në baltë” yllin e Instagramit (Foto)

Demi Rose përforcon apelin e seksit ndërsa tregon kthesat e saj të famshme në një fustan mini të shkurtuar të seksionit për darkë në Londër pas udhëtimit në Tajlandë

Ajo kohët e fundit na mahniti me format bombastike me bikini që i ekspozoi gjatë pushimeve ekzotike në Tajlandë, ku i shijoi rrezet përvëluese të diellit.

Dhe Demi Rose dukej po aq e bujshme sa me bikini, edhe kur u kthye në shtëpinë e saj në Londër, ku darkoi në restorantin japonez Sushi Samba të hënën në mbrëmje.

Modelja me forma bombastike është lënë “në baltë” nga fustani i shkurtër që kishte zgjedhur për këtë mbrëmje, pasi gjoksi i saj gati sa nuk “shpëtheu” jashtë dekoltes së hapur.

Ylli i Instagramit nxori në pah edhe këmbët e saj të lakmueshme, teksa dukej shumë seksi dhe elegante.

Comments are closed.