Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një grua

Një aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:00 në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit.

Raportohet se një furgon është përplasur me një mjet tjetër tip ‘Renault’ dhe për pasojë ka mbetur e plagosur drejtuesja e mjetit tip ‘Renault’ .

Sipas informacioneve paraprake, gruaja ndodhet në gjendje kritike për jetën. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Gazeta Shqip

Comments are closed.