Jennifer Aniston, beqare, e bukur dhe… 50-vjeçe (Foto)

Ditëlindje me një dhuratë të veçantë për bukuroshen Jennifer Aniston, i cila mbushi 50 vjeçe më 11 shkurt.  Në festën ekskluzive dhe private, të mbajtur të shtunën në mbrëmje në kullën Sunset në Los Anxhelos, ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt ishte midis të ftuarve. Me të, megjithatë, ishin edhe mysafirë të tjerë prestigjozë nga George Clooney dhe Amal Alamuddin me Reese Witherspoon, Cameron Diaz, Barbra Streisand, Gwyneth Paltrow dhe Kate Hudson, të cilëve Rachel i “Miqtë” dha leje për të ndarë disa të shtëna në shoqëri … Shfletoni foto-galerinë…

Gazeta Shqip

Comments are closed.